Najlepszy polski VPN na rynku – co wyróżnia usługę Twój VPN

Bezpieczeństwo i prywatność to dwie rzeczy, o które w sieci martwimy się, albo przynajmniej powinniśmy się martwić, najbardziej. Stosowanie różnego rodzaju programów antywirusowych albo firewalli to w dzisiejszych czasach zbyt mało. Warto w związku z tym rozważyć dodatkowe zabezpieczenie sieci.

 

Czy Twoja sieć na pewno jest bezpieczna?

 

Dobrym dodatkiem do firewalla (którego swoją drogą i tak warto używać) jest aplikacja VPN. Pomoże ona w zabezpieczeniu Twojej tożsamości, a także przyniesie kilka dodatkowych korzyści. Obecnie, używając niezabezpieczonego połączenia, nie tylko narażasz się na ataki hakerskie, ale także Twoja tożsamość i lokalizacja jest widoczna dla wszystkich stron i usług. Jeżeli wejdziesz nawet w wyszukiwarkę Google, będzie ona wyświetlała domyślnie wyniki dla kraju, w którym się obecnie znajdujesz. Bardzo często będziesz również otrzymywał wyniki głównie w języku angielskim.

 

Oprócz tego, bardzo wiele polskich treści jest zablokowanych za granicą. Przykładowo, jeżeli chcesz obejrzeć cokolwiek na stronach takich jak Player czy VOD TVP, niestety nie będziesz mógł. Jak wspominałem, wszystkie strony widzą Twoją lokalizację i na tej podstawie blokują Ci treści, jeżeli nie jesteś w Polsce.

 

To nie koniec, bez względu na to czy jesteś w kraju, czy poza granicami Polski, VPN może pomóc Ci z jeszcze jednym problemem. Obecnie, gdy łączysz się z jakąkolwiek stroną lub grasz w gry online – wszyscy z łatwością mogą sprawdzić Twój adres IP, czyli dokładny adres Twojego urządzenia w sieci. Wiąże się to oczywiście z narażeniem prywatności i poufności Twoich danych, czego na pewno chcesz uniknąć.

 

Rozwiązanie problemu, czyli polski VPN na Twoim urządzeniu

 

Zacznijmy od oczywistej zalety, którą daje Ci polski VPN, czyli pozornej zmiany lokalizacji. Wytłumaczę to na przykładzie. Załóżmy, że obecnie znajdujesz się w Wielkiej Brytanii. Wszystkie strony i usługi będą widzieć, że właśnie tam jesteś i że Twoje urządzenie łączy się z tego kraju. Jeżeli włączysz polski VPN, Twój adres IP zostanie zmieniony. Dzięki temu Twoje połączenie będzie miało polską lokalizację, a wszystkie strony będą myślały, że jesteś właśnie w Polsce.

 

Efektem powyższego będzie to, że będziesz mógł oglądać na przykład TVN Player lub VOD TVP i wszystkie darmowe treści w tych serwisach. Jest to szczególnie przydatne (i przyjemne), jeżeli już od dłuższego czasu nie miałeś styczności z ojczystą telewizją, czy też językiem.

 

Ponadto będziesz mógł oglądać powtórki wszystkich swoich ulubionych programów telewizyjnych. Jeśli więc już dawno nie widziałeś Na Wspólnej, teraz będziesz mógł wszystko nadrobić. Dodatkowo, możesz to robić na dosłownie dowolnym urządzeniu.

 

Jedna aplikacja – wiele urządzeń

 

Oprócz tego, że ten polski VPN jest prosty w instalacji, o czym zaraz powiem, działa też na wielu różnych urządzeniach. Można go zainstalować na smartfonie, tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym.

 

 

Sama instalacja jest bajecznie prosta i poradzi sobie z nią dosłownie każdy. Od brzdąca dopiero zaczynającego przygodę z technologią do osób starszych, które za technologią nie przepadają. Wystarczy pobrać plik instalacyjny ze strony lub sklepu z aplikacjami (na urządzeniach mobilnych) i go otworzyć. Tyle, tak po prostu. Instalator zrobi za Ciebie całą resztę.

 

Co jeszcze daje Ci polski VPN

 

Warto oczywiście wspomnieć o innych zaletach niż oglądanie polskich treści. Polski VPN to również dodatkowe bezpieczeństwo sieci, ponieważ ukrywa on Twój prawdziwy adres IP i tym samym lokalizację. Dzięki temu, Twoje dane, a przede wszystkim Twoja tożsamość nie może zostać skradziona przez hakerów. Łączysz się przez serwer, do którego kieruje Cię polski VPN i nikt nie może zobaczyć Twojego prawdziwego IP.

 

Kiedy przeglądasz Internet, strony, na które wchodzisz zbierają o Tobie dane. Przeważnie służą one do tego, aby lepiej dopasować treści reklamowe do Twoich zainteresowań. Niemniej jednak, bardzo często dane te są odsprzedawane do różnych, niezweryfikowanych podmiotów, które mogą je wykorzystać w mniej legalny sposób. Tutaj właśnie z pomocą przychodzi polski VPN, który, jak wspomniałem, zabezpieczy i zanonimizuje Twoją aktywność.

 

Dlaczego Twój VPN to najlepszy polski VPN na rynku

 

Jest kilka rzeczy, które wyróżniają Twój VPN Polska spośród konkurencyjnych aplikacji. Przede wszystkim na pochwałę zasługuje ich sygnaturowa Gwarancja, ponieważ jako jedyna firma gwarantują, że wszystkie wyróżnione na ich stronie polskie kanały będą działać. Jest to coś naprawdę innowacyjnego na rynku, ponieważ nie ma innego dostawcy, który skupiałby się właśnie na tym obszarze działalności.

 

Ponadto, nie tylko polskie treści telewizyjne będą dla Ciebie dostępne. Wszystkie strony, które nie są dostępne za granicą zostaną odblokowane jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Jest to fantastyczna zaleta, jaką daje Twój VPN Polska.

 

Świetne ceny – rozsądne i przystępne dla każdego

 

To kolejna rzecz, za którą warto pochwalić ten polski VPN to cennik. Wiadomo, że nie każdego stać na wydawanie fortuny na takie usługi, a nie zawsze są one tanie. W tym przypadku jednak, koszt subskrypcji jest naprawdę przystępny. Plan miesięczny można zakupić po cenie obiadu w lokalnym barze mlecznym, ale oczywiście najlepszą wartość oferuje plan roczny, który ze swojej strony polecam najbardziej.

 

Zastanawiasz się pewnie, czy nie lepiej użyć po prostu czegoś darmowego. Otóż problem z darmowymi usługami jest taki, że w ogóle nie dbają one o jakość. W związku z tym możesz mieć (a raczej na pewno będziesz miał) problemy z połączeniem i prędkością transferu. Dzieje się tak, ponieważ w przeciwieństwie do Twój VPN, usługi darmowe nie monitorują działania swoich serwerów i nawet samo korzystanie z nich może stanowić zagrożenie dla Twojej sieci.

 

 

Polski VPN ze błyskawiczną obsługą klienta

 

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania odnośnie usługi możesz skontaktować się z obsługą klienta. Miłym zaskoczeniem jest to, że Twój VPN Polska odpowiada super szybko i nie trzeba, jak w większości innych usług, czekać na odpowiedź do 24 godzin. Twoje zapytanie zostanie obsłużone przeważnie w mniej niż 1 godzinę, co jest naprawdę imponującym wynikiem.

 

Ponadto, odpowiedzi są rzeczowe i zwięzłe – bez zbędnego rozpisywania się i niepotrzebnych reklam. Każdy problem jest rozwiązywany w prosty i zrozumiały sposób, więc niezależnie od Twojego poziomu wiedzy informatycznej, będziesz w stanie poradzić sobie z proponowanym rozwiązaniem.

 

Nie ma na co czekać, czas to przetestować

 

Biorąc pod uwagę wszystko, co zostało napisane w tym krótkim artykule, na pewno uważasz, że fajnie byłoby ten polski VPN przetestować. Najlepiej za darmo. Mam dla Ciebie miłą niespodziankę, ponieważ możesz to bezproblemowo zrobić. Wystarczy złożyć zamówienie i potwierdzić metodę płatności (sama płatność nie zostanie pobrana do końca okresu próbnego) i to wszystko. Otrzymasz wiadomość z danymi logowania i instrukcjami instalacji.

 

Nie zwlekaj i przetestuj Twój VPN jeszcze dziś!