Co to jest VPN?

VPN to skrót od Virtual Private Network.

Sieć VPN umożliwia maskowanie połączenia internetowego tak, jakby znajdowało się w innym kraju.

Jest to możliwe, ponieważ VPN kieruje cały ruch internetowy przez nasze bezpieczne serwery, które znajdują się w Polsce. Oznacza to, że możesz być w dowolnym miejscu na świecie, a odwiedzane strony internetowe/usługi będą myśleć, że jesteś w Polsce (w ten sposób można korzystać z VPN, aby uzyskać dostęp do TVN Player, WP Pilot itp.).

Istnieją również inne korzyści wynikające z korzystania z VPN. Główną korzyścią jest to, że masz teraz w pełni zaszyfrowane połączenie internetowe, które znacznie zmniejsza ryzyko ataku hakerów. Ponadto nasze serwery działają błyskawicznie, aby zapewnić Ci szybki dostęp do Internetu.

Kluczowe korzyści naszej usługi VPN

1. Oglądaj polską telewizję za granicą

Dedykowany zespół monitoruje nasze serwery, aby zapewnić 100% czasu działania kluczowych witryn w Polsce. Gwarantujemy Ci do nich dostęp.

2. Łatwa instalacja

Nasze aplikacje są łatwe w obsłudze dla każdego użytkownika. Zainstaluj naszą usługę w niecałą minutę.

3. Działa na wszystkich urządzeniach

Skorzystaj z naszych usług na wszystkich urządzeniach, w tym na telefonie komórkowym/tablecie (iOS/Android), laptopie (Windows/Mac) i telewizorze.

4. Używaj na całym świecie

Nasza usługa może być używana w dowolnym miejscu na świecie. Mamy wielu klientów od Niemiec po UK, a także w całej Ameryce.

5. Szyfrowanie

Korzystaj z szyfrowania klasy wojskowej, które zapewnia całkowitą anonimowość i ochronę przed hakerami podczas przeglądania Internetu.

6. Super szybkie serwery

Korzystamy z najszybszych serwerów, aby zapewnić błyskawiczną szybkość podczas korzystania z naszej usługi.