Jak można oglądać polską telewizję online za granicą?

Wyprowadzka za granicę wiąże się z wieloma niedogodnościami, jak na przykład separacja od bliskich, bariera językowa, nieznana kultura, czy też brak polskiej telewizji. Chociaż z wieloma tymi rzeczami można sobie poradzić od ręki – na przykład dzwoniąc do rodziny i znajomych – polska telewizja online za granicą działać nie będzie. Jest tak ze względu na blokadę regionalną, która uniemożliwia oglądanie polskich treści poza krajem. Dzieje się tak, ponieważ serwisy, takie jak TVN Player czy VOD TVP wykrywają Twoją lokalizacją na podstawie adresu IP i automatycznie wiedzą, że nie jesteś w Polsce.

 

Problemy, jakie sprawia polska telewizja online za granicą

 

W związku z tym, jeżeli jesteś za granicą, nie będziesz mógł oglądać żadnych seriali czy programów na Player.pl czy VOD TVP. Jeżeli spróbujesz to zrobić, witryna wyświetli komunikat o tym, że materiał nie jest dostępny w bieżącej lokalizacji – czyli tam, gdzie obecnie się znajdujesz.

 

 

Wyżej wymienione (i nie tylko) serwisy posiadają mechanizm, który automatycznie wykrywa Twój adres IP. Jeżeli Twój adres nie jest adresem polski – nie będziesz mógł oglądać żadnych treści. Polska telewizja online za granicą po prostu nie będzie działać. Tak samo będzie to wyglądać również w przypadku telewizji na żywo, czyli serwisu WP Pilot.

 

Czy da się jakoś obejść ten problem? Na pewno jest jakieś wyjście

 

Biorąc powyższe pod uwagę, mogło by się wydawać, że polska telewizja online za granicą będzie dla nas niedostępna. Dlaczego? Z prostej przyczyny – wszystkie serwisy VOD czy nawet TV na żywo wykryją, że nie jesteśmy obecnie w Polsce. Wydawać by się mogło, że nic nie można z tym zrobić i jesteśmy skazani na lokalne kanały. Jednak czy aby na pewno?

 

Na całe szczęście mamy dla was rozwiązanie. Z pomocą przychodzi Ci właśnie Twój VPN!

 

Nasza aplikacja to rozwiązanie tego uciążliwego problemu. Dzięki niej polska telewizja online za granicą będzie dostępna również dla Ciebie. W jaki sposób? To bardzo proste. Twój VPN zmienia adres IP Twojego urządzenia na polski, przez co TVN czy TVP myślą, że jesteś w Polsce. W związku tym bez najmniejszego problemu będziesz mógł oglądać polskie seriale i programy i to wszystko za pomocą zaledwie jednego kliknięcia. Postawiliśmy na pełną przejrzystość i prostotę naszej aplikacji. Dzięki temu, nasza usługa jest niezwykle łatwa w instalacji, działa bardzo szybko i jest niezawodna.

 

Polska telewizja online za granicą nigdy nie była bardziej dostępna

 

Twój VPN to obecnie JEDYNA aplikacja, która GWARANTUJE dostęp do kluczowych polskich treści. Dzieje się tak, ponieważ stale monitorujemy nasze serwery i wszystkie adresy IP, aby zapewnić, że każdy z nich działa prawidłowo i polska telewizja online za granicą działa bez problemów.

Właśnie to odróżnia nas od konkurencji. Inne firmy przeważnie nie monitorują stanu swoich serwerów czy adresów. Krótko mówiąc nie interesuje ich to, czy ich usługa umożliwia oglądanie polskich treści. To nie wszystko – korzystanie z usług innych firm, tudzież usług darmowych często wiąże się z bardzo wolną prędkością połączenia.

 

Prosta obsługa i niezawodność

 

Jeżeli zdecydujesz się skorzystać z Twój VPN, będziesz mógł być pewien, że polska telewizja online za granicą będzie zawsze działać. Oprócz tego, nie będziesz musiał przeprowadzać skomplikowanych konfiguracji swojego systemu ani sieci. Wystarczy, że wpiszesz swoje dane logowania i naciśniesz przycisk – to wszystko!

Następnie wystarczy, że przejdziesz do TVN Player, VOD TVP lub innego dostawcy polskich treści i możesz oglądać. Z dosłownie dowolnego miejsca na świecie. Wiemy to, ponieważ przetestowaliśmy już naszą usługę na wszystkich kontynentach i za każdym razem udało nam się bez najmniejszych problemów uzyskać dostęp do polskiej telewizji.

 

Ponadto, nie chcieliśmy aby nasza usługa była przesadnie droga. Chcemy, żeby każdy miał możliwość korzystania z niej, bez względu na to, jak głęboki jest jego portfel. Dlatego też nasz plan miesięczny to koszt zaledwie jednego obiadu, a daje Ci możliwość używania naszej aplikacji przez całe 30 dni. Oczywiście lepszą wartość oferują plany kwartalny i roczny. Decydując się na taki plan oszczędzasz dużo więcej (miesięcznie) i nie musisz się martwić o odnawianie usługi.

 

To wciąż nie wszystko – wiemy, że polska telewizja online za granicą jest bardzo ważna dla wielu osób, dlatego jeszcze raz przypominamy, że tylko my w pełni gwarantujemy do niej dostęp. Jesteśmy tak pewni, że nasza aplikacja jest najlepsza, że dajemy Ci do dyspozycji darmowy okres próbny, który może trwać (w zależności od wybranego planu) od 3 do 5 dni. To wspaniale, prawda? Ale chcemy dać wam jeszcze więcej, dlatego też zapewniamy pełen zwrot pieniędzy, jeżeli usługa nie spełni Twoich oczekiwań lub nie będzie działać.

 

 

 

Twój VPN jest kompatybilny i działa na smartfonach, tabletach, laptopach i komputerach stacjonarnych, dzięki czemu polska telewizja online za granicą działa na każdym urządzeniu, z którego chcesz korzystać. Bez względu na to, czy chcesz oglądać coś w domu, w autobusie, metrze, pracy czy gdziekolwiek indziej – możesz to robić bez żadnych problemów. Dobrze wiemy, że w dzisiejszych czasach mobilność jest ogromnym priorytetem, dlatego też przykładamy wszelkich starań, aby nasza usługa ciągle się rozwijała i była jak najlepiej dopasowana do współczesnego użytkownika.

 

A może lepiej skorzystać z czegoś darmowego?

 

Czy są jakieś alternatywy? Oczywiście, nie ukrywamy, że nasz produkt ma swoją konkurencję, ale jest kilka rzeczy, które wyróżnia nas na jej tle. Mianowicie, przede wszystkim to nasza gwarancja i stałe monitorowanie adresów IP. Kładziemy najwyższy nacisk na to, aby wszystkie nasze serwery działały bez żadnych przerw oraz aby wszystkie adresy dawały dostęp do polskiej telewizji. Żadna inna usługa tego nie robi i dlatego podkreślamy jeszcze raz – tylko u nas polska telewizja online za granicą działa zawsze i wszędzie.

 

Bezpieczeństwo w sieci dzięki szyfrowaniu klasy wojskowej

 

Na koniec chcielibyśmy dodać kilka technicznych szczegółów odnośnie naszej aplikacji VPN. Oglądanie polskiej telewizji to tylko jedna z zalet korzystania z tego typu usługi. Ponadto, Twoje połączenie będzie szyfrowane zabezpieczeniami klasy wojskowej, dzięki czemu hakerzy i złośliwe strony, nie będą w stanie namierzyć Twojego prawdziwego adresu urządzenia. Daje to dodatkową warstwę bezpieczeństwa Twoich danych. Oprócz tego korzystanie z VPN-a sprawia, że Twoja aktywność w sieci jest zupełnie anonimowa, ponieważ witryny nie mogą śledzić Twoich działań. Jesteś ukryty za pośrednictwem naszego serwera, więc Twoje przeglądanie, hasła i wszelka aktywność jest niedostępna dla osób i podmiotów postronnych.

 

 

Podsumowując wszystko – wiesz już, że polska telewizja online za granicą może być niedostępna. Znacie też powód. Mianowicie dostawcy treści wykrywają Twoją lokalizację i blokują treści, jeżeli obecnie nie jesteś w Polsce. Na szczęście, nasza usługa oferuje bardzo proste i przystępne cenowo rozwiązanie tego problemu. Aplikację VPN, która zmieni Twój adres IP na polski, dzięki czemu będziesz mógł oglądać dowolne polskie treści na Twoim ulubionym urządzeniu i zapewni mu dodatkową warstwę bezpieczeństwa. Brzmi świetnie, prawda?