Czy da się oglądać TVN Player za granicą?

TVN to jedna z najpopularniejszych, o ile nie najpopularniejsza stacja telewizyjna w Polsce. Oglądanie usługi Player za granicą nie należy jednak do najłatwiejszych. Każdy, kto śledzi popularne programy, takie jak Kuchenne Rewolucje, Mam Talent czy Top Model z pewnością chce mieć możliwość obejrzenia albo powtórki, albo nadrobienia przegapionego odcinka ulubionego show. Niestety nie będziesz mógł tego zrobić, jeżeli znajdujesz się poza Polską. W tym tkwi cały haczyk.

 

Dlaczego nie mogę oglądać Player za granicą?

 

Problem pojawia się, kiedy spróbujesz uruchomić jakikolwiek program lub serial w Player za granicą. Niezależnie od tego, w jaki sposób łączysz się z siecią (przez dane mobilne, przez WiFi lub kablem) strona TVN zablokuje Ci możliwość oglądania Player za granicą, ponieważ będzie mogła sprawdzić, z jakiego kraju się łączysz. Przykładowo, jeżeli będziesz obecnie w Wielkiej Brytanii, strona TVN wykryje to i będzie mogła zablokować dostęp do Player za granicą, nawet jeśli spróbujesz połączyć się przez dane mobilne Twojej polskiej karty komórkowej.

 

 

Dzieje się tak nie tylko z tą stroną, ale również wszystkimi innymi stronami, które oferują polskie treści. Posiadają one mechanizmy, które są w stanie wykryć Twoją lokalizację bez względu na rodzaj połączenia i nie chcą one udostępniać treści za granicą. Wydawać by się mogło, że na pewno musi być jakiś prosty sposób, żeby to objeść.
Różne strony i fora internetowe będą oferowały magiczne sposoby na oglądanie treści Player za granicą, ale przeważnie są to domowe, niesprawdzone i często nielegalne metody. Co w takim razie można zrobić, aby oglądać wszystkie swoje ulubione seriale i programy będąc poza krajem?

 

Legalne rozwiązanie pozwalające oglądać Player za granicą – i nie tylko!

 

Usługa Twój VPN przychodzi z rozwiązaniem problemu. Krótko mówiąc – daje Ci możliwość oglądania Player za granicą, ale to nie wszystko. W jaki sposób? Po prostu zmienia adres IP Twojego urządzenia, dzięki czemu polskie strony myślą, że jesteś w Polsce i pozwalają Ci na oglądanie dowolnych treści. Aplikacja VPN będzie działać bez względu na to, w jaki sposób łączysz się z Internetem, więc możesz jej używać podczas połączenia przez WiFi oraz dane mobilne.
Dzięki aplikacji Twój VPN możesz zatem oglądać Player za granicą kiedy tylko chcesz. Jednak to nie jedyna usługa, do której będziesz mieć dostęp. Możesz również oglądać różne programy i treści na przykład na VOD TVP, a nawet telewizję na żywo w WP Pilot.
Powyżej podane usługi oferują w większości darmowe treści, które można oglądać na wielu urządzeniach. Należy jednak pamiętać, że w zamian za to, że oglądamy polskie kanały za darmo, będziemy musieli obejrzeć kilka reklam. Pamiętaj, że zawsze możesz po prostu wyciszyć reklamę i przeczekać, aż się skończy. Nie musisz w zupełnie nic klikać.

 

Jak to w ogóle zainstalować? Czy trudno jest korzystać z VPN-a?

 

Śpieszymy z odpowiedzią. Sama instalacja aplikacji Twój VPN jest bajecznie prosta. Po pierwsze należy pobrać ją na odpowiednie urządzenie, z którego korzystasz. Możesz ją zainstalować na telefonie, tablecie, laptopie lub komputerze stacjonarnym. Wystarczy kliknąć w plik instalacyjny, a kreator przeprowadzi Cię przez dalsze kroki.

 

 

Następnie, aplikacja będzie gotowa do uruchomienia. Jeżeli złożyłeś już zamówienie to najpewniej otrzymałeś dane logowania, których teraz będziesz mógł użyć. Uruchom aplikację i wpisz email oraz hasło, które dostałeś w wiadomości od Twój VPN. Potem już tylko klikasz przycisk POŁĄCZ, a za parę sekund aplikacja się połączy i będziesz mógł oglądać Player za granicą – kiedy tylko chcesz. Największą zaletą, jaką posiada Twój VPN jest to, że nie wymaga on żadnej konfiguracji ani wiedzy informatycznej. Może z niego korzystać dosłownie każdy, w dosłownie każdym miejscu i na każdym urządzeniu.

 

VPN to również dodatkowe bezpieczeństwo w sieci

 

To nie wszystko, jeżeli chodzi o zalety aplikacji VPN. Korzystanie z niej zapewnia Ci dodatkowe bezpieczeństwo połączenia na Twoim urządzeniu. Normalnie, gdy przeglądasz Internet lub korzystasz z aplikacji online, zachowują one Twoją lokalizację oraz adres IP. Mogę przez to śledzić Twoje poczynania w sieci i przez to wykorzystywać Twoje prywatne informacje do celów marketingowych i nie tylko.
Twój VPN zabezpiecza Twoje połączenie, ponieważ łączysz się przez nasz serwer. W związku z tym żadna strona czy aplikacja nie może śledzić Twojej lokalizacji ani zapisać Twojego adresu IP. Twoje dane będą dzięki temu w pełni bezpieczne.

 

Gwarantowany dostęp do usługi Player za granicą

 

To, co odróżnia usługę Twój VPN od innych to gwarancja dostępu. Korzystając właśnie z tej aplikacji VPN będziesz miał pełną gwarancję, że Player za granicą będzie działał zawsze. Dlaczego? Ekipa odpowiadająca za tę usługę stale monitoruje swoje serwery i wszystkie adresy IP. Codziennie sprawdzają, czy pozwalają one na dostęp do strony Player za granicą
Dodatkowo, usługa korzysta z bardzo szybkich serwerów, więc korzystając z niej nie doświadczysz spadków prędkości Twojego łącza. Jest to sprawdzona i stabilna usługą, z której już korzysta tysiące Polaków rozsianych po całym świecie.
Oprócz tego, dostęp do aplikacji można zasubskrybować w bardzo przystępnych cenach. Ważne jest, aby móc oglądać polskie treści nie rujnując swojego portfela, a Twój VPN właśnie na to pozwala. Ceny są przyzwoite w porównaniu do innych tego typu usług. Chociaż cena planu rocznego może dla niektórych wydawać się wygórowana, to tak naprawdę jedynie cena małej pizzy w dowolnej pizzerii w okolicy… i to za cały miesiąc użytkowania i oglądania wszystkiego na stronie Player za granicą, w dowolnym miejscu na świecie.

 

Co zrobić, jeśli nie mogę nic oglądać na stronie Player za granicą?

 

Każdy z nas, mimo tego, że aplikacja jest bardzo prosta, może mieć problem z korzystaniem. Co zrobić w takim przypadku? Wystarczy skontaktować się ze wsparciem technicznym usługi Twój VPN, które bardzo szybko (przeważnie w czasie krótszym niż 60 minut) odpowie na nasze zgłoszenie i zaproponuje nam rozwiązanie problemu.

 

 

Problem z instalacją? To również żadne wyzwanie dla obsługi Twój VPN. Pomoże Ci ona we wszystkim, co związane z usługą, korzystaniem, konfiguracją i oglądaniem usługi Player za granicą. Wsparcie techniczne dostępne jest przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu, więc bez względu na to, kiedy masz problem, możesz liczyć na szybką odpowiedź.
Podsumowując ten artykuł można śmiało stwierdzić, że Twój VPN to usługa, która warto przetestować. W szczególności, że oferuje ona bezpłatny okres próbny przy każdym zamówieniu, bez względu na wybrany plan subskrypcji. Oprócz tego łatwość instalacji i korzystania oraz wzorowa obsługa sprawia, że jest to usługa na najwyższym poziomie.